Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Realizace dětských pokojíčku od návrhu po montáž

 

Plánujete rekonstrukci, přestavbu nebo se zabydlujete do nového?

Nevíte si rady jak to vše vymyslet a uspořádat? Kam dát dětem postel či skříň, jak nakombinovat funkční a přitom designový nábytek?
Domluvte si s námi schůzku. Naše zkušené designérky jsou tu pro vás. Rádi za vámi přijedeme,  společně projdeme vaše představy, zvážíme možnosti dle dispozic místnosti a požadavků na interiér..
Vytvoříme dispoziční řešení a fotorealistickou 3D vizualizaci. Budete si tak moct nový interiér prohlédnout ještě před zahájením jeho výroby. Interiérové vybavení nábytkem vám dodáme na klíč. Každý návrh řešíme individuálně, s maximální péčí a s odrazem našich véce než 20 let zkušeností v oboru. Nechte všechnu práci na nás…

Pro interiéry bytů a domů…

  • navrhneme a vymyslíme dispoziční řešení místnosti / bytu / domu

  • jednotlivé kusy nábytku promyslíme do nejmenšího detailu

  • vytvoříme 3D vizualizaci

  • připravíme technické podklady pro výrobu

  • nábytek vyrobíme, dodáme a smontujeme, doplňky naaranžujeme

Více o zakázkové výrobě

doživotní záruka

Vizualizujeme vaše představy

Vytvoříme pro vás 3D vizualizaci interiéru, na které nebude chybět ani vaše ranní káva. Výsledek navíc nerozeznáte od fotografie. Už máte svou představu? Vizualizujeme ji pro vás! A pokud si nevíte rady, rádi vám s tím pomůžeme a interiér spolu navrhneme. Zabýváme se návrhem a realizací nábytkového vybavení dětských pokojíčků, celých bytů, domů, apartmánů a poradíme si i s kancelářemi či jinými požadavky.

3D vizualizace nejen dětských pokojíčků...

Neumíte si představit, jak se v bytě bude bydlet? Pomůže vám vizualizace – takhle nějak může vypadat… Pokud vás naše vizualizace zaujaly, podívejte se také na bytové interiéry, které jsme realizovali!

Unikátní řešení dětských pokojíčků s maximálním využitím prostoru realizujeme také díky námi vyvinutým a vyráběným patrovým postelím s ocelovou nosnou konstrukcí.


 

Chcete pro sebe či své děti podobný návrh a realizaci? Napište nám..

Soubor nahrajte o maximální velikosti 2MB ve fomátu .jpg nebo .pdf
Obchodní podmínky a ochrana osobních údajů