Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Příběh zakázkového nábytku společně tvoříme již téměř 25 let

 

Sever Čech je naším domovem, kde již téměř 25 let vyrábíme jedinečný zakázkový nábytek, závěsné postele a loftová lůžka či luxusní zakázkové stoly na míru. 

Většina naší výroby je pokryta ruční prací, kterou dělají mistři svého řemesla. Od zámečníků, přes truhláře až po designéry, kteří dávají vašim představám život. 

Výsledkem jsou unikátní produkty, ve kterých spojujeme klasické řemeslo s moderními technologiemi. 

 

V průběhu let jsme se vypracovali do pozice předního výrobce zakázkových patrových a zavěšených postelí, kdy obsluhujeme klienty napříč střední Evropou. 

 

Díky našim zkušenostem nejen s výrobou nábytku jsme schopni nabídnout našim klientům ucelené řešení nábytkového vybavení včetně zakázkových ocelových stolových podnoží či konstrukcí nábytku. 

Produkty Caster Design jsou vyrobeny s láskou k řemeslné zručnosti, přírodě a designu. Naším cílem je každému klientovi nabídnout maximální možný komfort v oblasti zakázkové výroby a realizovat jeho nápady do posledního detailu. 

Před zahájením realizace se nejdříve pečlivě seznámíme s požadavky klienta a také prostorem, kde bude nábytek postaven. Leckdy i malé detaily jsou důležitým prvkem pro spokojenost našich zákazníků. 
 
Následuje tvorba rozpočtu je-li produkt zpracováván na míru. Pokud se jedná o produkt z našich e-shopů, pouštíme se ihned do práce.
Realizace je pro nás jedním z hlavní úkonů procesu na kterém si dáváme záležet, abychom splnili do puntíku přání a vykouzlili tak úsměv na tvářích vás, našich spokojených klientů.
 
 
 

 

Potřebujete poradit nebo se chcete inspirovat?
Zajistíme pro vás, vymyslíme, realizujeme za Vás!

Kontaktujte nás na info@casterdesign.eu

 

Soubor nahrajte o maximální velikosti 2MB ve fomátu .jpg nebo .pdf
Obchodní podmínky a ochrana osobních údajů