Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Caster Design - více místa pro kvalitnější život

 

Příběh zakázkového nábytku Caster Design společně tvoříme již od roku 1999. V průběhu let jsme se vypracovali na lídra v oblasti výroby zakázkových patrových postelí, a to v České republice, ale i v zahraničí. Soustředíme se především na zakázkovou výrobu vestavěných patrových postelí, vestavných skříní a kuchyní. Hravě si poradíme i s ostatním doplňkovým nábytem na míru.

 
  • Naše výroba se nachází u Liberce v severních Čechách, kde pod jednou střechou probíhá proces kompletní výroby našich produktů podle návrhu našich zkušených designérů a obchodních konzultantů. Poctivé řemeslné zpracování z kvalitních materiálů je zárukou špičkové kvality i spolehlivosti.  
  • Součástí naší nabídky je i kompletní realizace interiérů, se kterou máme také bohaté zkušenosti.  Jsme si jistí, že dokážeme vytvořit optimální zónu soukromí, komfortní relaxace i kvalitního spánku v jakémkoli obytném prostoru.
 
  • Většina výroby je přitom ruční práce, která je sice náročná, ale z hlediska kvality produktu velmi ceněná.
    Věříme našim výrobkům natolik, že poskytujeme celoživotní záruku na ocelovou konstrukci postelí.
  • Patrové postele Vám na míru navrhneme, vyrobíme, přivezeme až k Vám a kompletně namontujeme. Za uplynulých 20 let jsme vyrobili a namontovali desítky tisíc zakázkových postelí a kompletních interiérů. Výsledné realizace si můžete prohlédnout v galerii inspirací.


Potřebujete poradit nebo se chcete inspirovat?

Kontaktujte nás na info@casterdesign.eu nebo na +420 604 263 197

Využijte také Kontaktní formulář níže.